CA50P15623HNR
零件编号:
CA50P15623HNR
描述:
5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo
  • 包装/箱
    6-SMD, No Lead
  • 尺寸/尺寸
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 输出
    LVPECL
  • 功能
    Standby (Power Down)
  • 类型
    XO (Standard)
  • 工作温度
    -40°C ~ 125°C
  • 频率稳定性
    ±50ppm
  • 电压 - 电源
    2.5V
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Current - Supply (Max)
    80mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15µA
  • 坐姿高度(最大)
    0.051" (1.30mm)
  • 频率
    156.25 MHz