CA50L12502GNR
零件编号:
CA50L12502GNR
描述:
5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo
  • 尺寸/尺寸
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C
  • 频率稳定性
    ±100ppm
  • 电压 - 电源
    2.5V
  • Current - Supply (Max)
    60mA
  • 坐姿高度(最大)
    0.051" (1.30mm)
  • 频率
    125 MHz