CA32P12505INR
零件编号:
CA32P12505INR
描述:
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
  • 尺寸/尺寸
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C
  • 频率稳定性
    ±25ppm
  • 电压 - 电源
    2.5V
  • Current - Supply (Max)
    80mA
  • 坐姿高度(最大)
    0.047" (1.20mm)
  • 频率
    125 MHz