CA25L2503HNR
零件编号:
CA25L2503HNR
描述:
2.5mmx2.0mm Surface Mount Automo
  • 尺寸/尺寸
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • 工作温度
    -40°C ~ 125°C
  • 频率稳定性
    ±50ppm
  • 电压 - 电源
    2.5V
  • Current - Supply (Max)
    60mA
  • 坐姿高度(最大)
    0.043" (1.10mm)
  • 频率
    25 MHz