CA25L16007HNR
零件编号:
CA25L16007HNR
描述:
2.5mmx2.0mm Surface Mount Automo
  • 包装/箱
    6-SMD, No Lead
  • 尺寸/尺寸
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 输出
    LVDS
  • 功能
    Standby (Power Down)
  • 类型
    XO (Standard)
  • 工作温度
    -40°C ~ 125°C
  • 频率稳定性
    ±150ppm
  • 电压 - 电源
    2.5V
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Current - Supply (Max)
    60mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15µA
  • 坐姿高度(最大)
    0.043" (1.10mm)
  • 频率
    160 MHz