533R27020CTT
零件编号:
533R27020CTT
描述:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount HCMO
  • 尺寸/尺寸
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • 工作温度
    -20°C ~ 70°C
  • 频率稳定性
    ±2ppm
  • 电压 - 电源
    3V
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10µA
  • 坐姿高度(最大)
    0.065" (1.65mm)
  • 频率
    27 MHz