532N38425CTT
零件编号:
532N38425CTT
描述:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Clip
  • 尺寸/尺寸
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • 工作温度
    -20°C ~ 70°C
  • 频率稳定性
    ±2.5ppm
  • 电压 - 电源
    2.5V
  • Current - Supply (Max)
    2.5mA
  • 坐姿高度(最大)
    0.065" (1.65mm)
  • 频率
    38.4 MHz