526R10025CTR
零件编号:
526R10025CTR
描述:
3.2mm x 2.5mm Surface Mount HCMO
  • 尺寸/尺寸
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • 工作温度
    -20°C ~ 70°C
  • 频率稳定性
    ±2.5ppm
  • 电压 - 电源
    3V
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • 坐姿高度(最大)
    0.047" (1.20mm)
  • 频率
    10 MHz