520R30720DTR
零件编号:
520R30720DTR
描述:
2.5mm x 2.0mm Surface Mount Clip
  • 尺寸/尺寸
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • 工作温度
    -30°C ~ 85°C
  • 频率稳定性
    ±2ppm
  • 电压 - 电源
    3V
  • Current - Supply (Max)
    2.5mA
  • 坐姿高度(最大)
    0.039" (1.00mm)
  • 频率
    30.72 MHz