517L30725CTR
零件编号:
517L30725CTR
描述:
2.0mm x 1.6mm Surface Mount HCMO
  • 尺寸/尺寸
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • 工作温度
    -20°C ~ 70°C
  • 频率稳定性
    ±2.5ppm
  • 电压 - 电源
    3.3V
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10µA
  • 坐姿高度(最大)
    0.031" (0.80mm)
  • 频率
    30.72 MHz