SLBL18-2R450G-05-02T
Номер запчасти:
SLBL18-2R450G-05-02T
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
BALUN 2450.0MHZ 50/50 0603
Упаковка:
Tape & Reel (TR)
Состояние ROHS:
None
  • Пакет/кейс
    0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Диапазон частот
    2.4GHz ~ 2.5GHz
  • 50 / 50Ohm