MS183-10F
Номер запчасти:
MS183-10F
Описание:
RF SHIELD 0.413"X0.720" SOLDER
  • Общая длина
    0.720" (18.30mm)
  • 0.413" (10.50mm)
  • 0.118" (3.00mm)