MS168-10F
Номер запчасти:
MS168-10F
Описание:
RF SHIELD 0.531"X0.661" SOLDER
  • Общая длина
    0.661" (16.80mm)
  • 0.531" (13.50mm)
  • 0.197" (5.00mm)