G-0500SB0700-0100XC-TPC
Номер запчасти:
G-0500SB0700-0100XC-TPC
Описание:
RF SHIELD GUARDIAN .500" X .700"
  • Общая длина
    0.700" (17.78mm)
  • Non-Vented
  • 0.500" (12.70mm)
  • 0.100" (2.54mm)