AW24MCHL-HR
Номер запчасти:
AW24MCHL-HR
Описание:
RF TXRX MOD ISM > 1GHZ CHIP SMD
  • Пакет/кейс
    Module
  • Частота
    2.4GHz
  • Рабочая Температура
    -20°C ~ 70°C
  • Напряжение питания
    2.4V ~ 3.6V
    1Mbps
  • 18.4mA ~ 21.2mA
  • 20.8mA ~ 34.1mA
  • Integrated, Chip
  • Семейство РФ/Стандарт
    General ISM > 1GHz