AM0R5-250DC878
Номер запчасти:
AM0R5-250DC878
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
0.5-250 MHz Directional Coupler
Цены
1
Спецификация
  • Пакет/кейс
    Module, SMA Connectors
  • Частота
    500kHz ~ 250MHz
  • Вносимая потеря
    0.6dB
  • Приложения
    General Purpose
  • Мощность - Макс.
    3W