SPRU2511S28
부품 번호:
SPRU2511S28
설명:
POT 250 OHM 1/2W CARBON LINEAR
  • 저항(옴)
    250
  • 전력(와트)
    0.5W, 1/2W
  • 용인
    ±10%
  • 액추에이터 길이
    0.875" (22.23mm)
  • None
  • 0.125" (3.18mm)
  • 295°
  • Round - 0.510" Dia (12.95mm)