MLC520R30-900
부품 번호:
MLC520R30-900
제조업체:
설명:
LIGHT CURTAIN HAND 30MM
가격
1
사양
  • 특징
    Receiver Only
  • 작동 온도
    -30°C ~ 55°C
  • 전압 - 공급
    24VDC
  • IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • 보호
    Hand
  • 탐지 능력
    30mm
  • 보호 높이
    900mm