MHLL12060-200
부품 번호:
MHLL12060-200
제품 분류:
설명:
RF FERRITE SHEET 4.724"X2.362"
가격
1
사양
  • 재료
    Rubber, Ferrite Powder, PET Film
  • 길이
    4.724" (120.00mm)
  • 모양
    Rectangular
  • 유형
    Flexible Ferrite Sheet
  • 너비
    2.362" (60.00mm)
  • 작동 온도
    -40°C ~ 85°C
  • Non-Conductive, Single Sided
  • 0.008" (0.20mm)