E558HN-100099=P3
부품 번호:
E558HN-100099=P3
제조업체:
설명:
ADJUSTABLE INDUCTOR 73NH SMD
포장:
Tape & Reel (TR)
ROHS 상태:
None
사양
  • 용인
    ±10%
  • 패키지/케이스
    Nonstandard
  • 크기/치수
    0.276" L x 0.217" W (7.00mm x 5.50mm)
  • 장착 유형
    Surface Mount
  • 0.205" (5.20mm)
  • Q @ 주파수
    105 @ 100MHz
  • 인덕턴스
    73 nH