S8655PRNF
部品番号:
S8655PRNF
製品分類:
説明:
ANT 865-868MHZ 5DBI RH N-FEMALE
ほうそう:
Bulk
価格
1
仕様
  • 特徴
    IP67
  • サイズ/寸法
    132.08mm L x 132.08mm W x 18.03mm H
  • 頻度
    865MHz ~ 870MHz