P51000K11-M2M/11
部品番号:
P51000K11-M2M/11
製造元:
説明:
CURRENT TRANSDUCER 2000 VDC
  • 出力
    ±20mA, ±10V (Configurable)
  • 正確さ
    ±0.1%
  • 動作温度
    -40°C ~ 85°C
  • UL
  • ±300mV (Configurable)