OD2-P30W04U2
部品番号:
OD2-P30W04U2
製造元:
説明:
SEN DISP 30MM +/- 4MM PNP
ほうそう:
Bulk
価格
1
仕様
  • 取付タイプ
    Chassis Mount
  • タイプ
    2D Laser Displacement Sensor
  • 動作温度
    -10°C ~ 40°C
  • 終端スタイル
    Cable Leads
  • 電圧 - 電源
    12 ~ 24VDC
  • IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • 設置距離
    26.0mm ~ 34.0mm