MS168-10F
部品番号:
MS168-10F
説明:
RF SHIELD 0.531"X0.661" SOLDER
  • 全体の長さ
    0.661" (16.80mm)
  • 0.531" (13.50mm)
  • 0.197" (5.00mm)