MS148-10F
部品番号:
MS148-10F
説明:
RF SHIELD 0.350"X0.583" SOLDER
  • 全体の長さ
    0.583" (14.80mm)
  • 0.350" (8.90mm)
  • 0.079" (2.00mm)