DMS-20PC-2-GS-C
部品番号:
DMS-20PC-2-GS-C
説明:
VOLTMETER 20VDC LED PANEL MOUNT
価格
1
仕様
  • 画面タイプ
    LED - Green Characters
  • 出力タイプ
    Reference
  • 取付タイプ
    Panel Mount
  • タイプ
    Voltmeter
  • 重さ
    0.025 lb (11.34 g)
  • 動作温度
    0°C ~ 60°C
  • 終端スタイル
    PC Pin
  • 電圧 - 電源
    5VDC
  • 測定範囲
    ±20VDC
  • Rectangular - 33.93mm x 21.29mm
  • 0.370" (9.40mm)