CA70P13303GNR
Part number:
CA70P13303GNR
manufacturer:
describe:
7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Type
    XO (Standard)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Current - Supply (Max)
    80mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15µA
  • Height - Seated (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • Frequency
    133 MHz