CA50L10005INR
Part number:
CA50L10005INR
manufacturer:
describe:
5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo
  • Size / Dimension
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Output
    LVDS
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Current - Supply (Max)
    60mA
  • Height - Seated (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Frequency
    100 MHz