CA50L10004GNR
Part number:
CA50L10004GNR
manufacturer:
describe:
5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Output
    LVDS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Type
    XO (Standard)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Current - Supply (Max)
    60mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15µA
  • Height - Seated (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Frequency
    100 MHz