CA32P12504GNR
Part number:
CA32P12504GNR
manufacturer:
describe:
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Type
    XO (Standard)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Current - Supply (Max)
    80mA
  • Height - Seated (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Frequency
    125 MHz