CA25L10004GNR
Part number:
CA25L10004GNR
manufacturer:
describe:
2.5mmx2.0mm Surface Mount Automo
  • Size / Dimension
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Current - Supply (Max)
    60mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15µA
  • Height - Seated (Max)
    0.043" (1.10mm)
  • Frequency
    100 MHz