CA25L10002HLR
Part number:
CA25L10002HLR
manufacturer:
describe:
2.5mmx2.0mm Surface Mount Automo
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Size / Dimension
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Output
    LVDS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Type
    XO (Standard)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Current - Supply (Max)
    60mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15µA
  • Height - Seated (Max)
    0.043" (1.10mm)
  • Frequency
    100 MHz