581ER20002DAT
Part number:
581ER20002DAT
manufacturer:
describe:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
  • Size / Dimension
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Operating Temperature
    -30°C ~ 85°C
  • Frequency Stability
    ±200ppb
  • Voltage - Supply
    3V
  • Current - Supply (Max)
    9.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10µA
  • Height - Seated (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±5ppm
  • Frequency
    20 MHz