532N25005CTT
Part number:
532N25005CTT
manufacturer:
describe:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Clip
  • Size / Dimension
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 70°C
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Current - Supply (Max)
    2mA
  • Height - Seated (Max)
    0.065" (1.65mm)
  • Frequency
    25 MHz