526R25025DTR
Part number:
526R25025DTR
manufacturer:
describe:
3.2mm x 2.5mm Surface Mount HCMO
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Operating Temperature
    -30°C ~ 85°C
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Voltage - Supply
    3V
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Height - Seated (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Frequency
    25 MHz