525L38425CTR
Part number:
525L38425CTR
manufacturer:
describe:
3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 70°C
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Current - Supply (Max)
    2.5mA
  • Height - Seated (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Frequency
    38.4 MHz