521M19225ITR
Part number:
521M19225ITR
manufacturer:
describe:
2.5mm x 2.0mm Surface Mount HCMO
  • Size / Dimension
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Height - Seated (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • Frequency
    19.2 MHz