520M38410CTR
Part number:
520M38410CTR
manufacturer:
describe:
2.5mm x 2.0mm Surface Mount Clip
  • Size / Dimension
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 70°C
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Current - Supply (Max)
    2.5mA
  • Height - Seated (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • Frequency
    38.4 MHz