435F50033IET
Part number:
435F50033IET
manufacturer:
describe:
5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
  • Load Capacitance
    20pF
  • Size / Dimension
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height - Seated (Max)
    0.043" (1.10mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40 Ohms
  • Frequency
    50 MHz