XB5AD912R4K7
رقم الجزء:
XB5AD912R4K7
وصف:
POT 4.7K OHM 1W CERMET LINEAR
التعبئة:
Box
الأسعار
1
مواصفة
  • المقاومة (أوم)
    4.7k
  • الطاقة (واط)
    1W
  • نوع التعديل
    Top Adjustment
  • نوع التركيب
    Through Hole
  • نمط الإنهاء
    PC Pins
  • طول المحرك
    1.187" (30.15mm)
  • نوع المحرك
    Round
  • None
  • 0.236" (6.00mm)