B0430J50100AHF
رقم الجزء:
B0430J50100AHF
وصف:
BALUN 400MHZ-3000MHZ 50/100 0805
  • الحزمة / القضية
    0805 (2012 Metric)
  • نوع التركيب
    Surface Mount
  • نطاق الترددات
    400MHz ~ 2.5GHz, 2.5Ghz ~ 3GHz
  • 50 / 100Ohm