AM300-8000DC1405
رقم الجزء:
AM300-8000DC1405
وصف:
0.3-8 GHz Directional Coupler
الأسعار
1
مواصفة
  • الحزمة / القضية
    Module, SMA Connectors
  • تكرار
    300MHz ~ 8GHz
  • فقدان الإدراج
    1.5dB
  • التطبيقات
    General Purpose
  • أقصى القوة
    20W