AM30-3000DC870
رقم الجزء:
AM30-3000DC870
وصف:
30-3000 MHz 30 dB Dual Direction
الأسعار
1
مواصفة
  • الحزمة / القضية
    Module
  • تكرار
    30MHz ~ 3GHz
  • فقدان الإدراج
    20dB
  • التطبيقات
    General Purpose
  • أقصى القوة
    3kW