AM1-200PD3-1083
رقم الجزء:
AM1-200PD3-1083
وصف:
1-200 MHz 3 Way Power Divider
الأسعار
1
مواصفة
  • الحزمة / القضية
    Module
  • الحجم / البعد
    1.250" L x 1.250" W x 0.750" H (31.80mm x 31.80mm x 19.10mm)
  • فقدان الإدراج
    0.5dB
  • تحديد
    Isolation (Min) 25dB, 1.3 VSWR (Max), 2° Imbalance (Max)
  • تكرار
    1 MHz ~ 200 MHz