614BN-9220Z=P3
رقم الجزء:
614BN-9220Z=P3
وصف:
ADJUSTABLE INDUCTOR 22UH SMD
التعبئة:
Tape & Reel (TR)
بنفايات الدولة:
None
مواصفة
  • تسامح
    ±5%
  • الحزمة / القضية
    Nonstandard
  • الحجم / البعد
    0.244" L x 0.240" W (6.20mm x 6.10mm)
  • نوع التركيب
    Surface Mount
  • ارتفاع
    0.217" (5.50mm)
  • س @ التكرار
    45 @ 2.52MHz
  • الحث
    22 µH